Looks like a cold, cold winter...

Cześć Ohydy! Witamy was w pierwszej, przedświątecznej noci (mamy nadzieję zrobić jeszcze jedną...) poświęconej outfitowi of the day na Wigilię, juhuuuu! Obiecałyśmy wam, że teraz w zanadrzu mamy coś super i oto właśnie jest to co miałyśmy na myśli. Super, nowe numer dwa, tym razem błękitne, tło i profesjonalne focie ze studia. Hahaha żartujemy, oczywiście to tylko sesja ze statywem w chacie Tamarki.

Hi Hideous lovers! Welcome to our first pre-Christmas note (we hope to post one more...) dedicated to our outfits for Christmas Eve, woohoo! We promised, that we'd had something amazing up our sleeves and this is what we meant. Super, new, this time blue, background number two *yo* and professional photos from a studio. Hahaha, we're joking, of course it is only a photoshoot from the tripod in Tamarka's home.
Tak sobie pomyślałyśmy - z czym kojarzą nam się święta... Wiadomo z choinką, kolorem zielonym, czerwonym... Ale gdy zobaczyłyśmy to tło w Internecie, postanowiłyśmy je kupić (za 29 zł więc spokojnie) bowiem zainspirowało nas ono do stworzenia ŚNIEŻYNKOWYCH kreacji! A, że rzadko kiedy jest czas żeby się nieźle odpicować i ubrać obcasy *szaleństwo* to właśnie wymyśliłyśmy, że ubierzemy się tak (a może inaczej) na Wigilię. Mówiąc "może inaczej" mamy na myśli to, że włożyłyśmy na siebie w tym seciku już i tak bardzo, bardzo ciasne na nas spodnie i z ledwością mogłyśmy się w nich poruszać (trzeba do nich schudnąć, a wiadomo - to nie jest dobry na to czas). Zważając na to stwierdzamy, że nie jest to najlepszy pomysł ubierać je na najbardziej obfitą kolację w roku... Sami rozumiecie. Natomiast chciałybyśmy wszystkich gorąco zachęcić do ubrania w ten dzień koniecznie spodni (nie sukienki), ponieważ ma to same zalety, a mianowicie to, że można je rozpiąć pod stołem kiedy brzuchy przekroczą normę z przejedzenia, jeeeee!

We were thinking what do we associate Christmas with... And the first thing coming to mind is of course Christamas tree, green and red colour... But when we saw this background on the internet, we've decided to buy it (only 5 pounds, so chill out) because it inspired us to create SNOWFLAKE outfits! And since there are not many occasions to dress to the nines and wear some high heels *madness* we've decided that this is how we're going to look on Christmas Eve (or maybe not). By saying "maybe not" we mean that we wore some really tight trousers and that we should actually lose few kilos to fit them (and this is not the best time to do that). Considering that, we don't think that it is the wisest to wear them for the most abundant supper of the year... You understand. But we'd like to encourage all of you to wear trousers for this occasion because it has many benefits, namely you can undo your button under the table when your stomachs reach the critical level of overeating, yeeee! 
Aha, no i chyba nie pomyśleliście, że każemy wam iść w takich butach po śniegu?! Na drogę do babci załóżcie najbrzydsze buty świata, grube skarpety no i lepiej też ubrać dres żeby nie zachlapać śnieżno białych spodni... Nie ma co się wstydzić, każdy tak robi, a przebrać przecież można się na miejscu! *yolo* (Spoko jak się ma Wigilię we własnym domu, wtedy już można szaleć do woli!)

Aw yeah, and of course you didn't think that we want you to go in these shoes in the snow, did you? For the road to your nan wear the ugliest shoes in the world, warm socks, and tracksuit to cover your snow white trousers... There's nothing to be ashamed of, everyone does it, and you can always change when you reach your destination! *yolo* (Of course if you celebrate Christmas Eve at you place you can go all the way!) 
A wy jakie macie plany outfitowe na ten cudownie smakowity dzień w roku? Koniecznie napiszcie w komentarzach czy nasze rady wam się przydały, a może wy macie jakieś dla nas?! Pamiętajcie, jeśli chcecie nam zrobić miły prezent na święta, lajkujcie naszą stronę na fejsie i polecajcie znajomym!

And what are your outfit plans for this wonderfully delicious day of the year? Be sure to write if you'll take our advice into consideration, or maybe you could advise us something?! Remember if you want to give us a nice present for Christmas you can always like out facebook page and show us to your friends.
Tamarka- koszula: H&M, spodnie: Bikbok, buty: Bata.
Sonja- sweter: SH, spodnie: Cubus (dziury zrobione własnoręcznie), buty: Zara (deal życia), kolczyki River Island.

Tamara: shirt: H&M, pants: Bikbok, high heels: Bata.
Sonja- sweater: second hand, pants: Cubus (hand made holes), high heels: Zara (deal of life), earrings: River Island.

11 komentarzy:

 1. S. chyba dam cie na tapete! :* *zakochana*

  OdpowiedzUsuń
 2. Jezu jaki cudowny post :*** A tło bardzo profesjonalne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wam nie trzeba dawać rad! Jesteście idealne :* *zaaazdro!*

  OdpowiedzUsuń
 4. Z czego to tło jest zrobione!? ;o

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiemy ;o z takiego materiału jak tła fotograficzne tylko troche cieńsze

   Usuń
 5. Świetny post! :* I ta jakość zdjęć :ooo Jakim aparatem je robicie? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne tło, światełka, kreacje i wy!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdradźcie proszę ślicznoty jakich podkładów używacie - wasze buźki wyglądają przecudnie :3 i co to to srebrne cudo w kącikach oczu Sonii!!! ALE Z WAS LALE PIĘKNE DWIE ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie wszystko, spodnie T. i golf S. <3 czemu ja nie mam odwagi (?) do takich jasnych ciuchów się właśnie zastanawiam :/ gdzie jeszcze można dorwać rzeczy bikbok? chyba, że to jakiś wiekowy zakup, brakuje mi carlingsa w kraju cebuli ;) jeszcze kojarze najfajniejsze ciuchy ztamtąd z saints&mortals *wspominki*

  OdpowiedzUsuń