Your mama won't like us

Siema ludzie! Jak już pewnie wiecie z naszego fejsbuka, planowana notka miała pojawić się dziś, no i tak też się stało :). Czasami zdarza się tak, że mimo naszej umowy żeby nie kupować tego samego, wprost nie możemy się powstrzymać... A to dlatego, że obie kochamy dinozaury jak już pewnie wiecie, a jeśli nie, to jesteście gapy i obczajcie ten POST! Mamy dzisiaj na sobie koszulki z H&M z napisem Jurrasic World i szkieletem dinozaura! Do nich, jak pewnie zauważyliście na fociach, dobrałyśmy różne spódniczki *oh really?*. Nasze miny wskazują na to, że mamy złe humory i brzydkie zamiary. Jednak nie jest to prawda, przynajmniej w większości, bo tak serio to w nadchodzącym tygodniu obie wyjeżdżamy i jesteśmy tym mega zajarane! Tamarka jedzie do Albanii, a S. nad polskie jeziorko, jednak i tam pogoda zapowiada się znakomita *hehe*. Oczywiście przygotujcie się na relację fociową po powrocie od każdej z nas, no chyba, że Tamarce się powiedzie i zostanie królową Albanii jak Popek, zamieszka tam, oleje Sonję i nie wróci... Miejmy nadzieję, że to się nie wydarzy, a w międzyczasie na pewno pojawi się jeszcze jakiś pościk, więc nie bójcie dupala - nie opuścimy was na tak długo! xoxo, Siostry Ohydki

Hi people! As you probably know from our facebook page, we planned to add new note today and this finally happened :). Sometimes we can't help ourselves and but the same things, even if we not should do it, because it make no sense. That is why we are wearing same t-shirts today and also it is because we love dinosaurs so much (if you didn't know please click HERE)! This t-shirts are from H&M, and we are wearing different skirts if you didn't notice *seriously?*. Our facial expressions seems to be rather in bad mood or like we wish someones death, but we totally not! We are actually very excited because next week we will be on vacations! Tamarka is going to Albania, and S. will be spending time in the woods in front of polish lake. When we will be back we of course show you everything on this blog so stay tuned! In the mean time we add something new so don't worry, we won't abandon you for such a long time! xoxo, Hideous Sisters!
Tamarka is wearing t-shirt from H&M, shoes and skirt from Zara, socks from Tiger.
Sonja is wearing t-shirt, necklace and cap from H&M, skirt from Bershka, shoes are Vans.

7 komentarzy:

 1. A czy gdy już wyjedziecie to mogę włamać się do waszych mieszkań i ukraść wam wszystkie ubrania? :< I czy Gafa jedzie gdzieś na wakacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gafa zostaje w domku i się kuruje, bo jest po operacji #sterylizacja #ups :(

   Usuń
 2. Co to za piękna szmineczka Sonji? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Make Up Revolution - Depraved ;*

   http://siostryohydki.blogspot.com/2014/11/kiss-my-ass-i-mean-lips.html

   Usuń
 3. super ta sukienka/spódnica S. na insta! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. tamara zamknij buzie

  OdpowiedzUsuń