The Witches are back in town

Hej to znowu my! Koniec tych słodkości na naszym blogu, powracamy do naszej drugiej natury czyli bycia współczesnymi czarownicami z Salem, które słuchają punk rocka i chodzą na dyskoteki *not*. Tak przynajmniej można by sobie o nas pomyśleć patrząc na poniższe fotki, ale cóż prawda jest odrobinkę inna...
Wstałyśmy o 6 rano żeby zrobić te focie, S. jechała w ulewie do Tamarki i prawie straciła życie gdy autobus wpadł w poślizg. Na szczęście nic jej się nie stało, ale na zdjęciach widać, że jesteśmy bardzo zmęczone. S. nawet musiała przysiąść na chwilkę na sesji, bo była tak wykończona życiem, że prawie zemdlała! Mamy też pierwszy raz w historii naszego blogowego świata, bardzo skromne makijaże oczu, więc nie krępujcie się napisać nam, że mamy wrócić do poprzedniego looku, bo wyglądamy jak chore!
Musicie nam wybaczyć, że dzisiejsza notka jest taka krótka, ale ale #paniewładzo, dopiero co wróciłyśmy z podróży z zupełnie przeciwległych zakątków Polski i musimy odespać i zregenerować siły. Przez te rozjazdy strasznie za sobą tęsknimy, bo w ogóle nie mamy czasu na wspólne przyjemności i widujemy się raz w miesiącu... NO A TO SĄ CHYBA JAKIEŚ ŻARTY?!?! 
I dlatego Tamarka ciągle się modli o więcej czasu dla naszej przyjaźni #eh #eh! 
Btw., przepraszamy mamę Tamarki za brudne buty na fociach, ale Photoshop to za słaby środek czyszczący *nie polecamy*, który sobie niestety nie poradził ;(
Kończąc już tę nocie, mówimy wam, że focie są smutne, bo taki mamy klimat i koniec. Mimo wszystko mamy nadzieję, że się podobają i nie będziecie narzekać, bo przynajmniej jest ich dużo ;*!  Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie i czekamy na komentarze #jakzawsze hehe!
T.: koszulka - vintage, spódnica - H&M, pasek - H&M, buty - Deichmann.
S.: bluzka, spódnica, kapelusz - H&M, buty - Deichmann.

8 komentarzy:

 1. Dobrze wyglądacie w lżejszych makijażach:), Tamarka masz piękna spódnicę, też chce taką!! I pytanko: co to za szminka? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tamarka świetna stylowka kocham ta spódnice i lakier na paznokciach!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak jak juz pisalam na fejsie #pelenzachwyt, spodnica T. jest nadal w sklepach? Taka czarna bylaby spelnieniem marzen

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepięknie tak wyglądacie! *nie może oderwać wzroku* i przy okazji dzięki za piosenkę z poprzedniego posta, jestem już od niej uzależniona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sonja wygląda cudownie!

  OdpowiedzUsuń
 6. macie super makeup, najfajniejszy!!!

  OdpowiedzUsuń