We just couldn't stand the weather

Hej ziomeczki!!!! Dzisiaj notka bardzo ponura, bo prezentujemy w niej zimowe outfity będąc w domu *loool*. Po drugie lol - wcale nie są to zimowe outfity, bo tak ubierałyśmy się zanim spadł śnieg i zasypał nas po pas *hehe*. Teraz lepiej żebyście nie spotkali nas na ulicy, bo nosimy buty - żelazka *serio* i chyba tylko my jesteśmy takie niemodne, bo powiedzmy sobie szczerze, jesteśmy stare i obecnie bardziej liczy się dla nas komfort niż styl. Czekamy z niecierpliwością aż stopnieje to białe gje, tylko po to byśmy mogły ubrać się fancy na spacer z Gafulką po osiedlu. Za naszym pieskiem pewnie wszyscy się stęsknili dlatego umieściłyśmy go na fociach *nie w photoshopie*, co nie było łatwe, bo Gafa totalnie nie kumała czemu jest na smyczy w domu. My też nie wiemy o co kaman na naszych zdjęciach, bo miny mamy jakieś dziwne, a pozy jakbyśmy nie panowały nad własnymi ciałami *ups*.
*fajna noga S.*
Tym razem mało różowo, bo orange is the new black *make sense*. Z okazji zimy możemy wam za to pokazać nasze ulubione szaliki - Tamarki z Monki, który kupiła za ostatnie pieniądze odwiedzając Paci w Szwecji, a Sonji - futerko z H&M, o które się pokłóciłyśmy, bo S. zabroniła T. kupić takie samo *siostrzane spiny*.
Możecie życzyć nam szybkiego powrotu lata i różowych foci, bo chyba nie chcecie żebyśmy były takie ponuraki już always?! Wam też życzymy żebyście nie musieli nic robić i mogli zapaść w sen zimowy, a my obiecujemy wam, że to pierwsza i ostatnia zimowa nocia tej zimy *jupi*!

Tamarka: szalik - Monki, kurtka - Stradivarius, skarpetki - H&M, buty - Deichmann
Sonja: szalik - H&M online, kurtka - H&M, buty - H&M online.

4 komentarze:

 1. Też czekam na lato ;/
  http://sandra-busz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wyszło tak źle dziewczyny ;)

  dociax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super post dziewczyny! Obie jesteście takie piękne...
  http://rokotte.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń