Worst Valentine's Day Ever

Hej dziewczyny i chłopaki, nie musicie się już stresować, że Walentynek w tym roku nie będzie, niestety są i będą FOREVA! Zawsze wkładamy wiele pracy w fotki na ten szczególny dzień, który jest naszym ulubionym, a zarazem znienawidzonym the most! Nie zapominajcie, że jednym z kolorowych aspektów 14 lutego jest to, że mama Tamarki ma dziś urodziny! (Pozdrowionka i życzonka, samych najlepszości! *bardzo ładna polszczyzna*) 
My, jak co roku, mówimy FAK IT! Kochamy to święto za to, że można używać różowego do woli, ale nie za to, że ktoś akurat tego dnia wymyślił, że wszyscy majo się kochać ;/. My, czyli Sonja i Tamarka, mamy niepowtarzalną więź everyday i nie musimy sobie na siłę udowadniać niczego, szczególnie dziś! No chyba, że ktoś zaprosi nas na randkę to okej (ale obie, na jedzenie i musi zapłacić, a jemy dużo więc... eh to i tak się nigdy nie zdarzy).
Wiecie co was nigdy nie zdradzi? Właśnie jedzenie! Dlatego dla niego warto żyć! I dzisiaj, w Walentynki można wyznać swoje najgłębsze uczucia właśnie pizzy i pączkom i hamburgerom i mleku truskawkowemu, bo to jedyna słuszna miłość na tym świecie!
Powiedźcie nam, kto nie wolałby dostać kanapki z hajsem zamiast wypchanego misia?! Kto nie wolałby zjeść sushi i niezdrowego żarcia zamiast homara w sosie z 200-letniego wina, no kto?! Mamy nadzieję, że też macie motyle w brzuchu na myśl o żarciu, a szczególnie dziewczyny, bo EEEEWWWW, chłopaki?! A PO CO TO KOMU, A NA CO TO? GRRRL PWRRR!!! <3
Pozdrawiamy wszystkie zakochane pary i życzymy wam udanych Walentynek, a wy napiszcie Tamarce czy wygląda na tych zdjęciach jak chora (ale nie z miłości, o fu...), bo się martwi, bo bidulka zachorowała na świńską grypę *żart* ;* <3

Tamarka: bluza - Pull&Bear, spódnica - Mohito, skarpetki - Top Shop, buty - Vagabond, okulary - Giant Vintage
Sonja: sukienka - Mohito, skarpetki i pin - Local Heroes, buty - Juju Jellies, okulary - Giant Vintage

7 komentarzy:

 1. <3

  Ah, i nie mogłam wysłać wiadomości na snapie, więc piszę tu: Tamara, wygrałaś wszystko rozpakowując pudełko od YSL :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaką pomadkę ma Tamara?

  OdpowiedzUsuń
 3. sto lat dla mamy Tamarki!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg

  skarpetki najlepsze

  OdpowiedzUsuń
 4. Tamarka schuśćła hihi <3

  OdpowiedzUsuń
 5. aaaaa jakie cudowne!!!! życzę dużo niezdrowego żarcia i łez chłopców Ohydki <3333

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za życzenia! Moim córkom i Anonimowi.

  OdpowiedzUsuń