Jak ubrać dziecko do przedszkola?

Hej kochani!!! Jakimś dziwnym cudem, pomimo tego, że nic nie wstawiamy na blogaska to i tak dużo osób na niego wchodzi, jest to naprawdę niesłychane! Dlatego też postanowiłyśmy nareszcie dodać coś nowego. Będzie to oczywiście instrukcja/poradnik, jak ubrać dziecko do przedszkola w ohydkowym stylu i tak, żeby było mu ciepło i wygodnie!!!!
U nas jak zwykle 3 proste kroki do sukesu! 
1. Ciepła kurteczka, w której wygląda się jak marshmallow/kolorowe wdzianko żeby nasze dziecko wyróżniało się na tle przeciętniaków! 
2. Spodnie po mamusi - mom jeans!
3. Skarpetki kabaretki, bo nasze dzieci powinny być fashion killa, no i Vansy, wiadomo.
Na pewno znacie ten trend z noszeniem odzieży wierzchniej poniżej ramion! Nie jest to znowu takie gupie jak można byłoby sobie pomyśleć, bo tak się składa, że można wówczas wykorzystać stare i brzydkie kurtki. Jasne, fajnie jakbyście jednak mieli taką co założona normalnie też wygląda ekstra, ale nasze niestety wtedy są mega niestylowe :(. Tak założona kurteczka daje nieco ciepełka i nie przeszkadza w zabawie w berka! Wasze dziecko przynajmniej się nie zgrzeje i nie zachoruje!
PS: Sonja ma brązowe włosy.
Oprócz tego, wiadomo, że Vansy to najlepsze i najwygodniejsze buty na każdą porę roku, ever! Dlatego już od maleńkości nosimy je i gdybyśmy miały dzieci to na pewno one też by je nosiły! Na szczęście jesteśmy takie stare (nie aż tak żeby mieć już dzieci, ale...) i mamy tru pankrokowe dusze, że nie jesteśmy pozerkami, które noszą Vansy dla lansu *uffff*.
A oto piękna Tamarka :)
Dodatkowo: Okulary też są cool i na pewno przydadzą się wam i waszym dzieciom w środku zimy! Pewnie sobie myślicie wtf przecież nie jesteśmy już dziećmi, no ale tak się składa, że nasze mózgi są! Gdyby nasi chłopacy byli naszymi sugar daddy, a my ich sexy bobasami to z pewnością ubieraliby nas tak do szkółki! A wy, co myślicie? Mamy nadzieje, że to samo co my! Elo ;*

Tamarka: okulary - Giant Vintage, golfik - Monki, mom jeans - Monki, buty - Vans, pasek - H&M, kurtka - stara z H&M.
Sonja: okulary - Giant Vintage, golfik - H&M, mom jeans - Pull&Bear, buty - Vans, pasek - H&M, kurtka - Romwe.

2 komentarze:

  1. Moja mama zakładała mi takie kurteczki do przedszkola ale zapinała mi je do końca bo nie znała takich cool trików! Oczywiście ja zapamiętam sobie te rady na odległe czasy macierzyństwa . Piękne jak zawsze moje ohydki ;*
    PS. Kolorowe oksy to był mój ulubiony trend jak miałam 9 lat! #late90's #early00's

    Buziaczki MM

    OdpowiedzUsuń
  2. Zajebioza lovki od radzia gadzia ����

    OdpowiedzUsuń