Monthly Favorites: NOVEMBER

Hej wszystkim!!! Za pare dni Wigilia, czas dostawania i dawania prezentów! U nas w tym roku na blogasku nie będzie świątecznych noci... ale jak co miesiąc mamy dla was ulubieńców miesiąca, i tym razem jest to LISTOPAD *ale pocieszenie* XD. Większość z naszych rzeczy na pewno jest jeszcze w sklepach, więc jeśli nie macie kupionych prezentów dla waszych BFF, to może wybierzecie sobie coś z naszego zestawienia. I będziecie mieć dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu, czy jakoś tak... nową notkę *wow* i pomysł na ohydkowy prezent! 
Zaczynamy!
1. Tego akurat już nie zdążycie kupić hehe, no chyba, że dacie komuś prezent po świętach. Powyższe okulary dołączyły do naszej wielkiej kolekcji okularowej. Jak zwykle kochamy różowe, ale tym razem ochotkę miałyśmy także na pomarańczowe i żółte! Naszym zdaniem są mega cool i nie możemy się już doczekać lata, żeby nosić je nie tylko w domu!
Różowe bez oprawek - Romwe, różowe z kryształkami - Giant Vintage, pomarańczowe - Giant Vintage, żółte - Giant Vintage, żółte bez oprawek - Sheinside.
2. Nowa kosmetyczka S., z H&M i błyszczyki z H&M, które mają śliczne opakowanka to starter pack godny każdej ohydkowej Joanny Kuchty wannabe. Za to T. postawiła na pielęgnację ust i kupiła w Superpharm sobie coś maseczkowatego do ich nawilżania (also super opakowanko!), a także nowy róż do policzków z firmy I <3 Makeup, który o dziwo sprzedają w Rossmanie!
3. Nowe klapeczki a la Puma Rihanna, Kylie Jenner style with faux fur z Deezee to przedwczesny prezent Mikołajkowy od mamy S. dla S., i teraz S. je kocho *miłość*.
4. Kryształkowa mania opanowała mózg S., okulary z Giant Vintage, kolczyki i dusik z H&M, Tamarka też ma takie, bo jesteśmy siostry *daaaa*.
5. Breloczek Kenzo dostałyśmy z odzysku *hihi* od naszego przyjaciela Radzia Pestki, dobrze wam znanego zwycięzcy poprzedniej edycji Top Model *gratulacja*. Ten to ma dobrze w żyćku bo dostaje takie fanty za darmoszkę, ale dzięki ci boziu za jego dobre serduszko, które postanowiło oddać ten brelok w nasze ręce, czyli ręce osób bardziej potrzebujących <3 *love*. Druga rzecz z tej foci to również coś co dostałyśmy dzięki Radziowi, jest to case na telefon Tamarki z firmy A Private View z wypisanymi dzielnicami naszej kochanej Warszawusiusisisi <3333.
6. A to już flaming Tamarki, czyli jej nowy chłopak z Ikei ;*.

Napiszcie czy nasz post okazał się dla was przydatny czy nie ;*. Starałyśmy się, jak zawsze, zadowolić wasze wciąż wymagające od nas nowych postów ciała i umysły... Buziolki *o fuj*.

2 komentarze:

  1. Ale fajne klapeczki <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta kosmetyczka i flaming podbiły moje serce <3 Post jak zawsze superancki!

    OdpowiedzUsuń