Jak się ubrać kiedy chcesz opanować świat, ale w sumie ci nie zależy... (casual)

Hej siemano i elo!!!! Szybki pościk dla was, bo na pewno nikt nie ma czasu! Ostatnio nikt z was nawet nie pofatygował się nam skrobnąć komcia, więc dzisiaj nie zanudzamy gupiom pisaninom tylko prosimy - oglądajcie fotki i tym razem napiszcie nam jakie jesteśmy brzydkie, plis ;*.

Jejuuu strasznie dużo foć Sonji, oszaleć można!!!! Oczywiście nie trudno zgadnąć, którą myszą z koszulki jest S., a którą T. *lololololo*. Piszcie w komentarzach co sądzicie!


Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To samo można powiedzieć o tym, że jak się nie ma hajsu na angielskie marki to się kupuje "podróby" na chińskich bazarach *sorrynotsorry* *wstyduniema* ;*.
To by było na tyle, pozdrawiamy serdecznie wszystkich fanów i kochanych ohydkowiczów, a środkowym paluszkiem, z bluzki Tamarki, wrogów ;***** <3.
Tamarka: bluzka - Shein, spódniczka - Zara.
Sonja: bluzka - H&M, spodnie - H&M.

6 komentarzy:

 1. Tamarka jest mózgiem, bo wygląda bardziej evil.

  OdpowiedzUsuń
 2. Skusiła mnie nazwa (nostalgia!) i ładne zdjęcie na reklamie, ale... zawiodłam się. Popracujcie trochę nad tone of voice, bo obecnie jest bardzo infantylny i po minucie czytania jedyne skojarzenia to "gimbaza", "dzieci", a zakładam, że chcecie być traktowane poważniej! Rozwijajcie się, KONIECZNIE dopracujcie teksty na stronę i trzymam kciuki, bo stylówa dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesssu, boską bluzę ma Sonja!💣💖

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie zazdro bluzy z Mózgiem i Pinkym! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Makijaż Tamarki jest wprost cudowny! 💕
  I naprawde śliczne ubranka, zazdroszczę 😏

  OdpowiedzUsuń