Hejka! Jesteśmy Sonja i Tamarka czyli Siostry Ohydki z Gdańska. Jest też z nami Gafa, nasz super piesek ze schroniska, która czasem pomaga nam w stylizacjach i pisaniu notek. Nasz blog jest o tym jak ubieramy się na codzień, jakich kosmetyków używamy i co robimy żeby być takie ohydne (sic!) to znaczy piękne każdego dnia!

Hello, we are Sonja and Tamarka, Hideous Sisters from Gdańsk, Poland. Gaffe (awesome dog from dog shelter) is also here with us and she helps with creating our stylizations and text sometimes. Our blog is about how we dress, what cosmetics we use and what we do to be so hideous (sic!) i.e. beautiful every day!

Sonja ma 24 lata i jest inżynierem, a teraz studiuje architekturę wnętrz. Tamarka ma 25 lat i skończyła studia magisterskie z kulturoznawstwa. Jesteśmy BFF’s od wielu lat, a blog jest napędzany naszą przyjaźnią ❤. Lubimy zbierać super ładne rzeczy, a także kolekcjonujemy ubrania. Bloga założyłyśmy z potrzeby dzielenia się z innymi naszą pasją do wydawania pieniędzy, jednak naszym motto życiowym jest „im więcej i taniej tym lepiej, im drożej tym gorzej” *yo*.
Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, przeczytaj wywiad z nami lub
śmiało pisz na:

ohydnesiostry@gmail.com